Vds training consultancy open trainingen aanbod

Krijg 1000 subsidie voor jouw persoonlijke ontwikkeling

Dit is het moment waarop jij kunt kiezen voor meer balans, vrijheid en rust.
Krijg binnen 5 minuten een eerlijk en persoonlijk advies in onze gratis online zelf-assessment.

X    Ingewikkeld 2 dagen traject
X    Rondjes en vierkantjes matchen
V    10 motiverende vragen
V    Persoonlijk advies in je mailbox
V    Weten waar je aan toe bent

We helpen mensen met hun persoonlijke ontwikkeling, met het groeien naar de beste versie van jezelf.

We bezorgen je daarbij een gezonde portie lef. Onze unieke aanpak en trainingen zorgen dat je wél in beweging komt.

Ga nu de uitdaging aan, start het zelf-assesment en krijg weer energie!

Referentie bdo stap subsidie vds
Referentie asr stap subsidie vds
Referentie t mobile stap subsidie vds

 

Stel je voor. Je zit op een bankje naar jezelf te kijken, van een afstandje. Je denkt aan waar je blij van wordt en wat je graag anders zou willen.

In je werk of thuis. Zijn er patronen die gewoon zo zijn ontstaan en nu je dag bepalen – terwijl je er eigenlijk nooit bewust ‘ja’ tegen hebt gezegd?

Als dit je ontevreden maakt, verdrietig of zelfs boos. Lees verder, want dit is het moment om te veranderen.

 

Keuze vds subsidie stap

Dit is het moment waarop jij kunt kiezen voor meer balans, vrijheid, rust, meer van… dat waar jij naar verlangt.

Het moment waarop jij weer eigenaar kan worden van je leven. Informatie is écht niet je probleem, alles staat op het
internet.

Voor de meeste mensen zit de échte uitdaging in het doen. En het goede nieuws is dat wij je daarbij kunnen helpen.

Ga nu de uitdaging aan, start het zelf-assesment en kies voor jezelf!

Waar zit jouw ruimte voor groei?

Iedereen heeft wel iets te leren. Want om te groeien heb je iets nodig; kennis, kunde of lef. Dat kan voor iedereen anders zijn maar het is vaak een combinatie.

Op basis van onze ervaring hebben we een selectie gemaakt van de trainingen die altijd werken.

De trainingen waarover deelnemers zeggen: dit heeft mijn leven veranderd (ja dat zeggen ze echt).

Deze mensen doen mee aan de training, en dit is waarom:

  • Leidinggevenden
    Om leiderschapskwaliteiten verder te ontwikkelen. Omdat ze beter willen kunnen omgaan met stress zodat ze nóg meer van waarde zijn voor de organisatie en het team.
  • Informeel leidinggevenden
    Die beter willen kunnen presteren, leiderschapskwaliteiten willen ontwikkelen. En nog meer van waarde willen zijn voor de organisatie en ook binnen het team.
  • Professionals die vooral met hun hoofd werken (kenniswerkers)
    Klaar voor een volgende stap in hun carrière of voor baanzekerheid. Ook zij gaan beter presteren, en zijn op die manier meer van waarde voor organisatie en team. 
  • ZZP-ers
    Die vanuit meer rust en zekerheid hun werk willen doen, zodat ze nog meer van waarde kunnen zijn voor opdrachtgevers. 

 

Een greep uit onze klanten

Naamloos 1 tekengebied 1 tekengebied 1 tekengebied 1 tekengebied 1

Het zijn 3 trainingen met elk een ander accent. Ze gaan over het beter omgaan met stress, de regie pakken op je leven, iets echt veranderen.

Afhankelijk vanwaar je nu staat en waar je naartoe wil hebben wij een training voor jou.

 

Hoor je de vogeltjes fluiten? Bijna al onze trainingen vinden plaats op de Hoorneboeg in Hilversum, zie de foto’s hierboven. We zijn daar erg graag.

Ga nu de uitdaging aan, start het zelf-assesment en bekijk welke training het beste bij jou past!

Heartmath training | VDS | stap-subsidie

Minder stress, meer veerkracht met HeartMath®

Als je op zoek bent naar balans en rust en optimaal wil kunnen presteren, zonder dat dit je gezondheid kost.

De technieken van HeartMath zijn eenvoudig maar wel wetenschappelijk bewezen, en je leest er hier alles over.

Joe Dispenza Nederlands training | VDS | stap-subsidie

Change Your Mind… Create New Results® – Joe Dispenza

je bent nog niet waar je wil zijn. In je werk, of in je leven. Er is iets wat je tegenhoudt. Dat je ontwikkeling blokkeert, dat ervoor zorgt dat het net niet lukt.

Als je écht een andere uitkomst wil, en niet keer op keer dat onbevredigde gevoel wil ervaren, heb je iets anders te doen. Lees hier over deze training.

Zelfleiderschap training | VDS | stap-subsidie

Zelfleiderschap, regie op je (werk)leven

Zelfleiderschap draait erom dat je jezelf écht leert begrijpen, en dat je dit vervolgens bewust kunt inzetten om je persoonlijke doelen te bereiken. 

In deze training krijg je vertrouwen, praktische inzichten en technieken en een gezonde portie lef. Deze training is voor je leven, lees er hier alles over.

 Nieuwsgierig wat wij je aanbevelen?

Vind je het fijner om even persoonlijk contact te hebben? Dat kan natuurlijk ook. Je krijgt ons snel aan de lijn via 085-0043894, ❤️ ☎️ .